TISKOVÉ ZPRÁVY

10. dubna 2017

Čaje Pickwick Ranní mění složení, spotřebitele zaujme rozmanitější chuť a příjemnější vůně

 

 

Praha, 10. dubna 2017 - Společnost JDE mění složení čajů Pickwick Ranní čaj, Ranní s citronem a Ranní Earl Grey. Vychází tak vstříc přáním svých spotřebitelů, jejichž preference společnost JDE dlouhdoobě sleduje.

 

 

V březnu jsme přistoupili u čaje Pickwick Ranní ke změně procentuálního zastoupení cejlonského čaje. Naše čaje Pickwick Ranní nadále obsahují čajovou směs s cejlonským čajem, který tvoří ve složení nadpoloviční většinu. Spolu s ním je do čajů Pickwick Ranní nově zahrnuta směs kvalitních čajů z Číny a Indie,“ říká Category Manager Tea CEU JDE Eva Dolejší  s tím, že díky čajům z různých zemí původu se společnosti JDE povedlo dosáhnout komplexnější směsi, která je chuťově pestřejší a zajímavější.  

 

 

Pro naši společnost jsou spotřebitelé vždy na prvním místě. Z toho důvodu jsme nechali nové složení čajů Pickwick Ranní ověřit v nezávislé laboratoři. Toto testování potvrdilo, že se jedná o kvalitní čajovou směs, která neobsahuje škodlivé látky. Nové čaje Pickwick Ranní navíc podle testů 30 odborníků z Vysoké školy chemicko-technologické v Praze dosahují příjemnější vůně s vyšší intenzitou, také se podařilo výrazně snížit intenzitu trpké a svíravé chuti,“ dodává Category Manager Tea CEU JDE Eva Dolejší s tím, že čaje Pickwick Ranní podle testů neobsahují nebezpečné pesticidy či alkaloidy.

 

 

Čaje Pickwick Ranní se do České republiky tradičně dovážejí z továrny v Nizozemsku. Jsou exkluzivními produkty pouze pro české a slovenské spotřebitele, které si našly pevné místo na trzích dvou středoevropských zemí.

 

 

Naši spotřebitelé jsou o změně složení čaje informováni prostřednictvím obalu svého oblíbeného produktu. „Našim zákazníkům jsme rovněž k dispozici na bezplatné zákaznické lince, která funguje PO-PÁ 8-17, na (telefonním čísle 800 401 701 nebo e-mailu customerservice.CZ@jdecoffee.com). Všem dotazům věnujeme mimořádnou péči,“ dodává Consumer Relations Manager CEU JDE Kristina Kindlová.