Snaha o 100% udržitelný čaj s Rainforest Alliance

Rainforest Alliance

Co je Rainforest Alliance?

Rainforest Alliance je mezinárodní nezisková organizace, která se zavázala vytvářet lepší budoucnost pro lidi a přírodu. Prostřednictvím spolupráce s mnoha zúčastněnými stranami, včetně zemědělců, podniků a spotřebitelů, má Rainforest Alliance za cíl chránit lesy, zlepšit živobytí farmářů a lesních komunit a pomoci jim přizpůsobit se změně klimatu.

 

Úcta k lidem a přírodě

Nákupem našeho čaje s certifikací Rainforest Alliance jako Pickwick zajišťujeme, že jsou při jeho výrobě respektováni lidé a příroda.

m08_twohalves1bewerkt.png
ratwohalves3.png

Na cestě ke 100% certifikaci Rainforest Alliance

Ve společností Pickwick pracujeme na tom, abychom veškerý čaj získávali od Rainforest Alliance. Některé příchutě Pickwick však vyžadují další přísady, jako jsou kousky ovoce, okvětní lístky, bylinky a koření. Tyto přísady zatím bohužel nejsou široce dostupné, takže některé čaje Pickwick zatím nemohou nést pečeť RA, ale to se brzy změní! V letošním roce budou certifikovány černé čaje Pickwick a zároveň pracujeme na certifikaci řady zelených čajů!

Jak poznáte Rainforest Alliance?

Výrobky s certifikací Rainforest Alliance poznáte podle pečeti na obalu. Výrobky s pečetí Rainforest Alliance Certified™ (poznáte ji podle zelené žabky na obalu) přispívají k pozitivnímu vlivu na životní prostředí, sociální spravedlnosti a zlepšení pracovních podmínek zemědělských komunit.

twohalves-rainforest-alliance-new-logo-final.jpg

Fotografie: The Rainforest Alliance